> 

  > 

SCHMITT  chemical resistant pumps

 

Baskılı devre kartı üretimi (PCB)

Hala aradığınızı bulamadınız mı ? 

Size bireysel olarak tavsiye vermekten memnuniyet duyarız !

Baskılı devre kartı üretimi (PCB)

  > 

Metalleştirme, dağlama, soyma, temizleme ve daha fazlası... Baskılı devre kartlarının üretiminde pompalarımız bazen çok agresif ve aşındırıcı ortamlar taşır. Güvenilir, emniyetli ve her zaman doğru basınçta.

Çok agresif ve aşındırıcı sıvıların taşınmasında dayanıklıdır

Islak ve elektrokimyasal işleme için ideal

  > 

Bilgisayarlar, TV'ler, akıllı telefonlar, tabletler, akıllı saatler ve daha fazlası gibi elektronik cihazlar, baskılı devre kartları (PCB'ler) olmadan mümkün değildir. Bu nedenle, bunlar dünyanın her yerindeki son derece uzmanlaşmış üretim tesislerinde büyük miktarlarda üretilmektedir. - Genellikle SCHMITT pompalarıyla birlikte.

Bunun nedeni, PCB'lerin üretimi sırasında çeşitli işlem adımlarında bazıları çok agresif ve aşındırıcı özelliklere sahip özel kimyasalların kullanılmasıdır. SCHMITT pompaları burada, örneğin metalleştirme, dağlama, soyma, temizleme ve diğer yüzey işlemleri için sistemlerde çalışır.
 
Pompalarımız, çeşitli yaş kimyasal ve elektrokimyasal üretim adımlarında püskürtme memelerini, sirkülasyon, dalgalanma ve durulama banyolarını çalıştırır. Ayrıca kullanılmış atık suların pompalanması ve arıtılmasında da kullanılırlar.

Santrifüj pompalarımızın bazı uygulamaları şunlardır:

  • Kimyasal metalizasyon
  • Elektrolitik metalizasyon
  • Asit ve alkali aşındırma
  • Baskılı devre kartları ve çip taşıyıcıların üretimi
  • Atık su arıtma