Biz Kimiz ? 

 

Temel değerlerimiz; dürüstlük ve güven, inovasyonun teşvik edilmesi, ekip çalışması ve şirketteki herkesin sürekli kişisel gelişimi.

Thermopark hakkında birkaç kelime ...

 

Türkiye’de proses yakma sistemlerinde özel hizmet sunan tecrübeli bir kuruluştur. Bu tür işlerin içerdiği benzersiz teknik ve güvenlik sorunlarına dikkat ederek tasarlanan projelerimiz, dünya standartlarında hizmetinize sunulmaktadır.
 
Çeşitli sanayi tesislerinde gaz kontrol istasyonları, emniyet ve yakma sistemleri üreten ve bu sektörde tüm sanayi şirketlerine hizmet veren bir işletme olarak kurulmuştur.
 
Uzun vadeli ve sürdürülebilir kalkınma kavramlarına odaklanarak bugün ısı ihtiyacı olan tüm sektörlerinde bir kaynak optimizasyonu uzmanı olarak konumlandık. Ürettiğimiz sistemlerin seçimi ve ilgili tüm malzemeleri A Klas dünya normlarında kabul görmüş markalardan tasarlanmaktadır.
 
Thermopark, müşterilere yenilikçi çözümler sunmak için teknoloji ve mühendisliği bir araya getiren proje kuruluşudur.

Daha iyi sonuçlar elde etmemize yardımcı olan çalışma sürecimizde çok fazla yenilik kullanıyoruz.

Yenilikçi Yaklaşım

 

Yapımızı sağlam bir bilgi temeli, ileriye dönük bir vizyon ve kaliteli iş yapma inancı üzerine inşa ettik. Amacımız, nerede olursanız olun, karmaşık iş sorunlarınıza güvenle ulaşmanız için sizi güçlendirmektir.