• Aşındırıcı ortamların ısıtılması, soğutulması ve yoğuşturulması için özel tasararım plastik (PVDF, PE-RT, PP, PFA) ısı eşanjörleri

  • Aşındırıcı ortamların taşınması için korozyana dayanıklı plastik (PVDF, PE-RT, PP) pompalar

  • Birinci ve ikinci kademe gaz kontrol ve emniyet  istasyonları
  • Enerji Maliyetlerinin Azaltılması - Isıl İşlem Tesislerinin optimizasyonu
  • Endüstriyel fırınlar için özel yakıcılar, yakma sistemleri tasarımı

Yüzey işlem, Terbiye ve Kaplama Sanayi

Galvaniz ve Endüstriyel Boya Sanayi

Savunma Sanayi

Otomotiv Sanayi

Havacılık Sanayi

Beyaz Eşya Sanayi

Kimya Sanayi

Yenilenebilir Enerji

HVAC Klima Havalandırma Endüstrisi

Biogaz Endüstrisi

Yarı iletken Endüstrisi

Demir Çelik Sanayi

Aluminyum Sanayi

Pota Isıtma - Kurutma Sistemleri

Kütük Tav Fırınları

Galvaniz Ocakları

Isıl İşlem Fırınları

Müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler geliştirmek konusunda tutkuluyuz. Bu nedenle, iş ortamınızı ve hedeflerinizi sabırla anlayarak sizinle iletişim kurmak ve işinize değer katmaya sürekli olarak gayret göstereceğiz. Sizlerle partner olarak, işinizdeki zayıflıkları tanımlayarak ve şirketinizin başarılı olması için sizi doğru yönde yönlendirerek iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak adına yoğun bir çaba içersinde olacağımızdan emin olabilirsiniz

Termal sistemler doğal aşınma ve yıpranmaya maruz kalır ve düzenli bakım ve onarım gerektirir. Özellikle aşındırıcı ve korozif ortamlarda üretim zorlukları ve sürdürülebilir işletme sürecinin kesintiye uğramadan ve planlanan hedefler üzerinde yürütülmesi oldukça dikkate aldığımız en önemli amaçlarımızdandır.

 

İyileştirilmiş veya tamamen yeni proses adımları, mevcut üretim tesislerinde optimizasyon çalışmaları da gerektirir.

 

Thermopark proses yakma sistemlerinde, endüstriyel ısıtma ve soğutma alanlarında özel hizmet sunan tecrübeli bir kuruluştur. Bu tür çalışmaların içerdiği benzersiz teknik ve güvenlik sorunlarına dikkat edilerek tasarlanan projelerimiz, dünya standartlarında hizmetinize sunulmaktadır.

 

Çeşitli sanayi tesislerinde, yüzey terbiye ve kaplama prosesleri, galvanizleme, kimyasal üretim, havalandırma ve gaz arıtma, tarım ve akvaryumlar, yarı iletkenler, değerli madenler, yenilenebilir enerji ve birçok çevre endüstrisini kapsayan, çok çeşitli sektörler için, ısıtma, soğutma ve yoğuşturma, gaz kontrol istasyonları, emniyet ve yakma sistemleri üreten ve bu sektörlerde bulunan tüm sanayi şirketlerine hizmet vermekteyiz.

 

 

Hizmet alanlarımızdan bazıları

Danışmanlık ve danışmanlık hizmetleri, Thermopark'ın müşterileri için sunduğu "iş verimliliğinizi" artırmak maksadıyla en değerli yollar hakkında, stratejik düşünme ve tavsiyeler sağlar.

 

Uzun vadeli ve sürdürülebilir kalkınma kavramlarına odaklanarak, ısı ihtiyacı olan tüm sektörlerde bir kaynak optimizasyonu uzmanı olarak konumlandık. Ürettiğimiz sistemlerin, seçimi ve ilgili tüm malzemeleri A Klas dünya normlarında kabul görmüş markalardan tasarlanmaktadır.

 

Bu tesise özgü çalışmaya ek olarak, üretim koşulları da giderek değişmektedir. Bu şekilde, üretim mallarının türü, kalitesi ve miktarı mevcut piyasa durumuna kalıcı olarak uyarlanmalıdır.

 

"Kolay Denetim", modern işletmelerin neredeyse her ihtiyacını kapsayan çesitli hizmetler ve kolaylıklar sunar. 

 

Bu görevlerde sizi destekliyor ve verimli üretim ile ürünlerinizin kalitesini garanti altına almanıza yardımcı oluyoruz. Bu amaçla, öncelikle şirketinizin "mevcut durumunu" analiz ediyor ve bireysel süreçleri optimize etmek ve genel enerji tüketimini azaltmak için teklifler geliştiriyoruz.