> 

  > 

SCHMITT  chemical resistant pumps

 

Klima, Soğutma ve Soğutma Teknolojisi

Hala aradığınızı bulamadınız mı ? 

Size bireysel olarak tavsiye vermekten memnuniyet duyarız !

Klima, soğutma ve soğutma teknolojisi

  > 

SCHMITT santrifüj pompaları, örneğin çöl bölgeleri veya Kuzey Kutbu gibi en zorlu çevre koşullarında da kullanılır. Elektrikli tahrik sistemlerinin ve büyük dizel motorların soğutma ve ön ısıtma sistemlerinde entegre edilmiştir.

SCHMITT santrifüj pompaları, derin donların veya yüksek sıcaklıkların üstesinden başarıyla gelir.

Her koşul için tasarlandı, operasyonda güvenilir

  > 

Pompalarımız yalnızca aşırı aşındırıcı ve agresif sıvılar için tasarlanmamıştır. SCHMITT'in yatay ve dikey paslanmaz çelik pompaları, ortamın kimyasal direnç konusunda özellikle yüksek talepler gerektirmediği, ancak zorlu çevre koşullarında geniş bir sıcaklık aralığının kapsanması gereken soğutucu pompaları olarak da kullanılır.

Örnekler, Kuzey Kutbu, Suudi Arabistan, Sibirya ve Kuzey Afrika'daki petrol ve gaz üretim tesislerinde bulunan frekans dönüştürücüler ve transformatörler için soğutma sistemleridir. Bu bölgelerde bu sistemler aşırı soğuk, sıcak ve diğer olumsuz çevre koşullarıyla baş etmek zorundadır.
 
Ürünlerimiz, büyük dizel motorlar için ön ısıtma pompaları olarak, buradaki enerji beslemesinin güvenilirliğine katkıda bulunur. Paslanmaz çelik pompalarımız çok kalın duvarlı parçalar ve sağlam bileşenlerle donatılmıştır. Böylece yukarıda belirtilen aşırı koşullara kolayca dayanabilirler.

Santrifüj pompalarımızın bazı uygulamaları şunlardır:

  • Transformatörler için soğutucuların sirkülasyonu
  • Trenlerdeki soğutma üniteleri için soğutma sıvılarının sirkülasyonu
  • Transformatörlerin, frekans dönüştürücülerin, tahrik motorlarının soğutulması
  • Dizel tahrikli motorlar ve sabit jeneratörler için ön ısıtma üniteleri