> 

  > 

  > 

CALORPLAST CALORMET daldırma tipi paslanmaz çelik banyo ısı eşanjörleri, tank ve banyolardaki agresif ortamların ısıtılması ve 
soğutulması için uygundur.

 

Paslanmaz çelik ısı eşanjörleri özellikle yüksek alkali çözeltiler veya seyreltilmiş asitler için önerilir ve bu nedenle CALORMET paslanmaz çelik ısı eşanjörleri yüzey işleme teknolojisi uygulamalarında kullanılmak üzere plastik ısı eşanjörleri serimizi tamamlar.

 

CALORMET banyo ısı eşanjörleri standart boru sistemlerinden üretilmiştir ve böylece yapısal gereksinimlere en uygun 
adaptasyonu sağlar. Tüm bağlantı noktaları ve sabitlemeler de müşteri gereksinimlerine göre yapılır. Boru paketleri otomatik bir kaynak işlemi kullanılarak üretilir ve böylece en yüksek kalite, ekonomi ve performansı birleştirir.

 

Her bir CALORPLAST ısı eşanjörü bilgisayar destekli CAE programları ile bir simülasyonda hesaplanır ve optimize edilir. Bunun sonucunda 
soğutma ve / veya ısıtma akış modelleri modüler sistem üzerinden gerçekleştirilir. Bu teknoloji uygulamalarınız için her durumda en ekonomik ve en güvenilir çözümü sunar.

 

Paslanmaz çelik ısı eşanjörleri basınçlı su, buhar veya kimyasal ile kolayca temizlenebilir ve böylece uzun bir çalışma süresi garanti edilir.

Paslanmaz Çelik Daldırma Tip Isı Eşanjörleri

  • Kullanılan malzemeler: 1.4301  (304), 1.4571  (316) gibi paslanmaz çelik

 

  • İzin verilen çalışma sıcaklıkları -30 ila +140 °C  

 

  • İzin verilen çalışma basıncı 3 ila 16 bar

Diğer özellikler:

  >