> 

  > 

info@thermopark.com.tr

+90 216 439 1150

+90 530 566 5885

 

SKS Endüstriyel Yakıcılar

Uzmanlarımız endüstriyel ısıl işlemler için brülörler ve sistem çözümleri geliştirir, tasarlar ve üretir. Sistemlerimiz; Isıl işlem endüstrisindeki firmalarda, otomotiv endüstrisinde, metal ve plastik işleme tesislerinde, araştırma ve geliştirme tesislerinde kullanılmaktadır.
Enerji kaynaklarımızın ekonomik kullanımı ve emisyonların sürekli azaltılması konusunda kararlıyız.
Tüm resmi gerekliliklerin yanı sıra müşterilerimizin gereksinimlerini, geçerli standartları ve yönergeleri yerine getirmekten daha fazlasını istiyoruz. Aynı şekilde, ürünlerimiz, her zaman teknolojinin güncel durumuna uygun olmalıdır. Burada müşteri gereksinimlerinin karşılanması ve çevrenin sorumlu bir şekilde ele alınması ön plandadır.
Diğer bir amaç, hizmetlerimizin ve bunlarla ilişkili işlemlerin sürekli iyileştirilmesidir. Bunlar düzenli olarak planlanır, kontrol edilir ve izlenir. ISO 9001: 2015 (kalite yönetimi) ve ISO 14001: 2015'e (çevre yönetimi) göre sertifikalı olarak müşterilerimizin en yüksek taleplerini karşılıyoruz.
Patentlerimizle, geleneksel yanma teknolojisine kıyasla %30'a varan bir enerji tasarrufu garanti ediyoruz.
SKS endüstriyel brülörler, patentli bir karışım hazırlama sistemi ile tanımlanır.Yüksek boşalma hızları ile LB42, LB60, LB76 serisi doğrudan ısıtmalı fırınlarda çok uzun atış mesafelerine ulaşır. Tüm serilerde düşük giriş basınçları ve yüksek performans ile çalışan enerji tasarruflu yakıcılar üretilmektedir.
SKS Brülörler; yakma sistemi ve fırın üreticilerinden otomotiv endüstrisine, araştırma ve geliştirme tesislerine kadar tüm sistemlerde kullanılmak üzere dizayn edilmektedir.

 

Komple yakma sistemlerinin planlama, tasarım ve yapımında, yetkinlik ve tecrübe ile SKS yakıcılarımızla hizmetinizdeyiz. Müşterilerimizle yakın iş birliği içinde, modern üretimin gereksinimlerini tam olarak karşılayan sistemler oluşturmak ana prensiplerimizdendir.

 

Müşterilerimizin gereksinimlerini değerlendirirken,
  • Hangi yakma sistemi, üretimi ideal olarak destekliyor?
  • İşletmeler, tesis verimliliği artışı ile rekabet gücünü nasıl arttırır?
  • Emisyonları önemli ölçüde azaltarak performansı nasıl arttırır?
Tasarım departmanımızda sistemleri planlarken tüm kriterler ayrıntılarıyla incelenir ve projelendirilir!